SHOWS
  • 09.03.2019 ~ Peel Rock Rally, Nirwana, Lierop + Piece Of Eden
PAST SHOWS
  • 17.11.2018 ~ Peel Rock Rally, Nirwana, Lierop + Robin Hood + Lilith + Piece Of Eden + Cooking John
    10.11.2018 ~ Muziekcafé, Helmond + Machetté
    26.09.2018 ~ De Kleine Prijs van Nederland, La Luna (TU/e), Eindhoven + White Feather + Mr. Stone and the Black Dogs + Two Dreams and a Mic
    26.08.2018 ~ Feestje, Someren
    15.07.2018 ~ 4 Daagse, Backstage Rockcafé, Nijmegen + Panoptikon + Dead Man's Walk
    23.06.2018 ~ Scout Pop, Eindhoven + Barracuda
    5.05.2018 ~ Soos Plock, Volkel + Barracuda
    25.04.2018 ~ De Kleine Prijs van Nederland, La Luna (TU/e), Eindhoven + Axley + Maze Mind + White Feather
    7.04.2018 ~ Rag Fest, Nirwana, Lierop + Beroerte + To Adelaide + The Ballet Bombs + Andy & the Antichrist + Windup Space + De Stekkers + Vernon
    15.03.2018 ~ Backstage Rockcafé, Nijmegen + Money & the Man + Flashbang
    10.03.2018 ~ Grijs Gebied (Monomentum Collective), Tilburg + The Sweet Release of Death + MNHM + To Adelaide + De Stekkers + Wolvon + Slakkengang + Out Against the Storm
    9.02.2018 ~ Carnaval Party @ De Roos, Deurne + Pene Corrida
    1.1.2018 ~ Katersessie, Nirwana, Lierop + Endfield + Scarlet Rose + Kjoet
    8.12.2017 ~ PopEi, Eindhoven + Check + Yesterday's History
    2.12.2017 ~ 't Spektakel, Asten + Agitator + Save Your Sympathy
    30.11.2017 ~ Cul de Sac, Tilburg + Rotzak
    25.11.2017 ~ De Roos, Deurne + I Against I + Windup Space
    4.11.2017 ~ Nirwana, Lierop + Paceshifters + The Very Very Danger
    29.10.2017 ~ Breakout, Erp + Scarlet Rose + Township Rebellion + Ericius
    21.10.2017 ~ Altstadt, Eindhoven + Frontstreet
    20.10.2017 ~ Jonosh, Asten Heusden + Burning Down The House
    15.10.2017 ~ Tam Tam, Deurne + Kjoet
    22.7.2017 ~ Egelpop, Someren + Rank & File + Ella Pine + Puyn
    3.6.2017 ~ Partyfest, Someren + Robin Hood + Red Jets + Baksteen
    27.4.2017 ~ Tam Tam, Deurne + Save Your Sympathy
    22.4.2017 ~ Total Ram Fest, Comeet, Someren + Save Your Sympathy + Ravendous
    8.4.2017 ~ Rag Fest, Nirwana, Lierop + Mexican Surf + Robin Hood + Windup Space + Sexdroidz + Tsar Bompa
    18.3.2017 ~ Fuse, Bakel + Save Your Sympathy + Hunted Down
    4.3.2017 ~ Two Year Monomentum, Extase, Tilburg + Sexdroidz + Ella Pine
    1.1.2017 ~ Katersessie, Nirwana, Lierop + Smegmatics + Empty Field
    16.9.2016 ~ Jonosh, Asten Heusden + Save Your Sympathy + An Illusion
    3.9.2016 ~ Misty Fields, Asten Heusden + Indian Askin + De Likt + Agitator + Ulrika Spacek
    9.7.2016 ~ Jet Fest, Meijel + Sexdroidz + An Ocean Of Storms + Red Jets
    25.6.2016 ~ Eurosjopper Festival, Lierop + You Nervous? + RATcoM + Robin Hood + Raylin + Agitator
    19.5.2016 ~ Stage Music Café, Eindhoven + LavaLamps
    14.5.2016 ~ Road to Misty Fields, Jonosh, Asten Heusden + Robin Hood + Rozje + Sexdroidz + Red Jets + Save Your Sympathy + Courtesy Call
    27.4.2016 ~ NVO Band Competition, Lage Mierde
    16.4.2016 ~ Fuse, Bakel + 16 Dollars
    17.10.2015 ~ 013, Tilburg + Slash'N'Roses + The Booze Band
    4.7.2015 ~ Jet Fest, Meijel + Red Jets + Erwin van de Weijer
    20.6.2015 ~ Eurosjopper Festival, Lierop + Mooon + MAM + Zondag Amateurs + Agitator + Speakerpunch + Prinz Klauz + Trip to Dover
    5.4.2015 ~ BMM Festival, De Roos, Deurne + Tsar Bompa + Bouke van Laarhoven en Kartel + DC Dedly's + Bow Down Crow + Shiverburn
    3.4.2015 ~ Effenaar, Eindhoven + The Daltons
    9.1.2015 ~ Wilhelminacafé, Eindhoven + Slash'N'Roses + Legal Tender
    8.11.2014 ~ Battle for Bands, Comeet, Someren
    19.8.2014 ~ 't Spektakel, Asten + Tsar Bompa
    21.6.2014 ~ Eurosjopper Festival, Lierop + Voltage + Agitator + Reptillians + Dada's Troost + Rebuilding Memories
    7.6.2014 ~ 9Zero Festival, Deurne + Kraantje Pappie + DJ Paul Elstak
    24.5.2014 ~ Road to Misty Fields, Jonosh, Asten Heusden
    11.5.2014 ~ WatDePopSchaft, PopEi, Eindhoven
    22.3.2014 ~ 't Spektakel, Asten + The Shed + An Illusion
    15.3.2014 ~ Comeet, Someren + Apollo Seeck + Acid Flashback + The Story Complete + Whinin'Neighbours
    1.3.2014 ~ De Roos, Deurne + Blok
    25.1.2014 ~ Fuse, Bakel + Courtesy Call + The Story Complete
    1.1.2014 ~ Katersessie, Nirwana, Lierop + Curly Ice + Dada's Troost
    29.6.2013 ~ 't Spektakel, Asten + Soggy Bottom
    22.6.2013 ~ Eurosjopper Festival, Lierop + De Zieke Geesten + Agitator + Daybreak 52 + Reckless Suicide + Coen en de Fans van Eurosjopper
    12.1.2013 ~ Battle for Bands, Comeet, Someren + The Wild Things + Second One
    5.1.2013 ~ Jonosh, Asten Heusden + Apollo Seeck
    7.4.2012 ~ Comeet, Someren
    4.2.2012 ~ Varendonck, Asten + Soggy Bottom